Udica Zfish Signum LD Carp 12ft/3,25lb

Kód: 811
PRE NÁROČNÝCH KAPRÁROV
Značka: Zfish
€183 / ks
NIE JE NA SKLADE
Položka bola vypredaná…

Je nám cťou Vám predstaviť našu dlho testovanú vlajkovú loď medzi kaprovými prútmi, ktorým je zaslúžene SIGNUM LD. Jedná sa o dvojdielny prút s dĺžkou 3,60 m a testovacou krivkou 3,25 lb.

 

Záruka: 24 mesiacov

Detailné informácie

Podrobný popis

Prút je určený predovšetkým pre náročných rybárov, ktorí chcú loviť vo väčších vzdialenostiach od brehu a dopraviť svoju montáž ďalej ako ostatní. S týmto prútom bude pre vás aj zdolávanie maximálnym zážitkom vďaka jeho parabolickej testovacej krivke.

 

Povrch blanku je vyrobený z exkluzívneho materiálu z uhlíkových vlákien, ktorý znižuje krútiaci moment a svojím vzhľadom pripomína písmeno X. Samotný blank prútu je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného carbonového vlákna pod označením C626H.

Signum LD_9 

Všetky ďalšie časti prútu SIGNUM LD sú vyrobené z exkluzívnych materiálov, takže zodpovedá tým najvyšším nárokom. Podiel na výrobe tohto prútu má čiastočná ručná práca, čo svedčí o kvalite. Prút je osadený fuji sedlom, kvalitnou a elegantnou duplonovou rukoväťou pre optimálne uchopenie pri náhode.

Signum LD_11

Signum LD_14

Pre tento prút boli použité kvalitné SIC očká. Prvé navádzacie očko je v priemere 50mm a špičkové očko v priemere 16mm. Tieto dve očká veľkých priemerov vám pomôžu docieliť ďalekých nahodení.

Signum LD_12

Signum LD_13


Vlastnosti:

  • Dĺžka: 12ft (3,60m)
  • Testovacia krivka 3,25 lb
  • Počet dielov: 2
  • Počet očiek: 6
  • Veľkosť špičkového očka 16 mm
  • Veľkosť navádzacieho očka: 50 mm
  • Transportná dĺžka: 186 cm
  • Hmotnosť: 350 g 

Dodatočné parametre

Kategória: Udice
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 3,6m
Počet dielov: 2
Typ: Kaprásky prút
Záťaž: 3,25lb
Značka: Zfish
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

zfish-rybarske-potreby

Zfish

Značka Zfish sa zaoberá výrobou rybárskych potrieb na všetky druhy rybolovu. Sortiment tvoria udice, navijaky, bivaky, kreslá a mnoho ďalšieho. Ich sortiment sa neustále rozrastá.